SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

HCE:s styrelse

Kontakt: info@cheerelite.nu

 

Styrelsen

Anders Pärhagen, Ordförande anders@cheerelite.nu

Hanna Sverne, Kassör hanna.sverne@cheerelite.nu 

Charlotta Jansson, Sekreterare charlotta@cheerelite.nu

Susanna Ebersköld sanna@cheerelite.nu

Kerstin Lind kerstin@cheerelite.nu

Petra Ericsson petra@cheerelite.nu

Marina Brodin marina@cheerelite.nu

Michael Forsberg michael@cheerelite.nu

Kristina Hellman kristina@cheerelite.nu
Malin Engström malin@cheerelite.nu

Jenni Kaisa Söderman 

 

Kansli

Anneli Pärhagen anneli@cheerelite.nu

 

Övriga funktionärer

Petra Ericsson  - Gemensamma försäljningar petra@cheerelite.nu

Peter Kjerfve - Tävlingspeaker

Conny Swing- Musikansvarig vid tävling
Jenni Kaisa Söderman- Sponsoransvarig

Marina Brodin- Media/kommunikation


Valberedningen

Emelie Myrdal - Sammankallande

Patricia Nyholm  patrica@cheerelite.nu 
Emma Engström 

 

Sportchef

 

Tränaransvarig

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

 

Koreografi

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

Patricia Nyholm patricia@cheerelite.nu

 

HCE Clinics

Triana Kaige triana@cheerelite.nu