SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
HCE:s styrelse

 

Kontakt: info@cheerelite.nu

 

Styrelsen

Anders Pärhagen, Ordförande anders@cheerelite.nu

Hanna Sverne, Kassör kassor@cheerelite.nu 

Charlotta Jansson, Sekreterare charlotta@cheerelite.nu

Petra Ericsson petra@cheerelite.nu

Michael Forsberg michael@cheerelite.nu

Kristina Hellman kristina@cheerelite.nu
Malin Engström malin@cheerelite.nu

Louise Thörnrin Louise@cheerelite.nu

 

Kansli

info@cheerelite.nu

 

Övriga funktionärer

Petra Ericsson  - Gemensamma försäljningar petra@cheerelite.nu

 

Valberedningen
Emma Engström - Sammankallande

Lara Sverne

Joanna Millares Rosell

 

Sportchef

Roxanna De Freitas Roxanna.defreitas@cheerelite.nu