SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

HCE:s styrelse!
Nästan hela HCE Styrelse

 

Kontakt: info@cheerelite.nu

 

Styrelsen

Anders Pärhagen, Ordförande anders@cheerelite.nu

Anne-Sofie Engström Vice ordförande anne-sofie@cheerelite.nu
Hanna Sverne, Kassör hanna.sverne@cheerelite.nu 

Charlotta Jansson, Sekreterare charlotta@cheerelite.nu

Susanna Ebersköld sanna@cheerelite.nu

Kerstin Lind kerstin@cheerelite.nu

Lisa Mardon lisa.mardon@cheerelite.nu

Petra Ericsson petra@cheerelite.nu

Marina Brodin marina@cheerelite.nu

Michael Forsberg michael@cheerelite.nu

Kristina Hellman kristina@cheerelite.nu
Malin Engström malin@cheerelite.nu

 

Kansli

Lisa Söderlind lisa@cheerelite.nu

 

Övriga funktionärer

Petra Ericsson  - Gemensamma försäljningar petra@cheerelite.nu

Peter Kjerfve - Tävlingspeaker

Conny Swing- Musikansvarig vid tävling
VAKANT- Sponsoransvarig


Valberedningen

Emelie Myrdal - Sammankallande

Patricia Nyholm  patrica@cheerelite.nu 
Emma Engström 

 

 

Tränaransvarig

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

Anne- Sofie Engström anne-sofie@cheerelite.nu

 

Koreografi

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

Patricia Nyholm patricia@cheerelite.nu

 

HCE Clinics

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

Dalton Wilson

 

 

Kommande aktiviteter
Nyheter från föreningen
Haninge Cheer Elite, 06/10 07:06 
Haninge Cheer Elite, 14/08 16:41 
Haninge Cheer Elite, 10/08 12:06 
Haninge Cheer Elite, 14/07 21:04 
Haninge Cheer Elite, 21/06 17:35 
Haninge Cheer Elite, 17/06 12:59