SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

HCE:s styrelse!
Nästan hela HCE Styrelse 2020-2021

Kontakt: info@cheerelite.nu


Styrelsen

Anders Pärhagen, Ordförande anders@cheerelite.nu

Susanna Ebersköld, Kassör  sanna@cheerelite.nu

Charlotta Jansson, Sekreterare charlotta@cheerelite.nu

Kerstin Andersson kerstin@cheerelite.nu

Lisa Mardon lisa.mardon@cheerelite.nu

Pär Grindvik par@cheerelite.nu

Petra Ericsson petra@cheerelite.nu

Marina Brodin marina@cheerelite.nu

Michael Forsberg michael@cheerelite.nu

Anne-Sofie Engström anne-sofie@cheerelite.nu

Kristina Hellman kristina@cheerelite.nu


Kansli

Lisa Söderlind, lisa@cheerelite.nu


Övriga funktionärer

Petra Ericsson  - Gemensamma försäljningar petra@cheerelite.nu

Peter Kjerfve - Tävlingspeaker

Conny Swing- Musikansvarig vid tävling
VAKANT- Sponsoransvarig


Valberedningen
Anneli Pärhagen - Sammankallande anneli@cheerelite.nu

VAKANT

VAKANT


Tränaransvarig
Anneli Pärhagen anneli@cheerelite.nu


Koreografi

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

Patricia Nyholm patricia@cheerelite.nu


HCE Clinics

Triana Kaige triana@cheerelite.nu

Dalton Wilson



Kommande aktiviteter
COVID, Teams, 22/04 20:00
COVID, Teams, 29/04 20:00
Styrelsemöte , Via teams , 26/05 19:30
Nyheter från föreningen
Haninge Cheer Elite, 18/02 19:03 
Haninge Cheer Elite, 24/11 14:47 
Haninge Cheer Elite, 01/11 16:11 
Haninge Cheer Elite, 22/10 18:07 
Haninge Cheer Elite, 22/10 12:32