Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
HCE:s styrelse!

Kontakt: info@cheerelite.nu


Styrelsen

Anders Pärhagen, Ordförande anders@cheerelite.nu

Susanna Ebersköld, Kassör  sanna@cheerelite.nu

Johan Telning, vice ordförande johan@cheerelite.nu

Kerstin Andersson, Sekreterare kerstin@cheerelite.nu

Lisa Mardon lisa@cheerelite.nu

Pär Grindvik par@cheerelite.nu

Lisa Lindberg lisa.lindberg@cheerelite.nu

Åsa Pehrson asa@cheerelite.nu


Övriga funktionärer

Lisa Lindberg  - Gemensamma försäljningar lisa.lindberg@cheerelite.nu 

Peter Kjerfve - Tävlingspeaker

Conny Swing- Musikansvarig vid tävling
VAKANT - Sponsoransvarig, info@cheerelte.nu


Valberedningen
Anneli Pärhagen - Sammankallande anneli@cheerelite.nu
Helena Beacock helena@cheerelite.nu

Maria Nilsson Hjord maria@cheerelite.nu


Tränaransvarig
Anneli Pärhagen anneli@cheerelite.nu


Koreografi

Triana Kaige

Patricia Nyholm patricia@cheerelite.nu


HCE Clinics

Patricia Nyholm patricia@cheerelite.nu 


Lagföräldrar tävlingslag

M1

Veronika Ryd veronika@cheerelite.nu

Jenny Wall jenny@cheerelite.nu

M2

Petra Ericsson petra@cheerelite.nu

Maria Hjord maria@cheerelite.nu

J1

Jessica Chijioke

Mariette Myrberg

J2

Åsa Olofsson